Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR DELPHI, C++, C# (notebook, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Lákalo by vás pracovat na vývoji aplikací pro sběr dat? Potřebovali bychom alespoň základní zkušenost s Delphi, C++ a C#. Pokud se umíte orientovat v SQL a oblasti komunikačních protokolů jako je TCP/IC, http, MODBUS, tak to hledáme právě vás! Angličtina postačí na pasivní úrovni.

CO BUDETE DĚLAT:
Spolupracovat na vývoji aplikací určených ke sběru a zpracování dat klientů
Navrhovat a vyvíjet aplikační logiku, rozhraní a kooperující systémy
Pravidelně komunikovat se zákazníky a řešit jejich požadavky

Požadujeme

Nabízíme

Zázemí silné a stabilní společnosti
Vývojářský tým, kde vás rádi zaučí
Pružnou pracovní dobu
Firemní notebook + další monitory
Mobilní telefon
Dovolenou navíc
Občerstvení na pracovišti
Příspěvek na jazykové vzdělávání
Místo výkonu práce: Region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS TATO POZICE? TAK MI POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS.

Máte zájem o nabídku PROGRAMÁTOR DELPHI, C++, C# (notebook, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROGRAMÁTOR DELPHI, C++, C# (notebook, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.